Opinie

Justyna i Marek

Bawiliśmy się z wami już na drugim weselu  tym razem na naszym :)
Dziękujemy bardzo za wspaniałą zabawę, jesteśmy bardzo zadowoleni, dzięki Wam Nasi goście wybawili się do samego rana i będą Nasze wesele wspominać z radością. Będziemy polecać zespół CHILICOPTER, goście zadowoleni, więc my tym bardziej szczęśliwi, gdyż zabawa była niesamowita.

Dzięki również za fajną współpracę pod względem organizacyjnym, za to, że w czasie wesela dzięki Pani Dorotce  zawsze wiedzieliśmy co o której godzinie będzie się działo i jak i co chcą zorganizować. Jest to o tyle ważne, że byliśmy spokojni o to, że panujecie nad wszystkim. Profesjonalizm w 100 % !!! Dziękujemy bardzo.

Justyna i Marek   22.09.2012

Kasia i Wojtek

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi za fantastyczną oprawę naszego wesela. Goście byli zachwyceni! I nie wahali się często nam o tym mówić;)

Zespół na głowę pobił wszelkie znane nam do tej pory. Wszystko było ustalone ze szczegółami tak, jak sobie tego życzyliśmy. Długo jeszcze będziemy wspominać ich wykonanie Aerosmith’a (niektórzy myśleli, że zostało puszczone z płyty;)) i Whitney Houston. Naprawdę, głos Doroty bije na kolana:) Do tego rewelacyjne prowadzenie imprezy. Pierwszy raz spotkaliśmy się z tym, by wszyscy goście, niezależnie od wieku, jak jeden mąż bawili się przy biesiadzie:)  I szczelnie zapełniali parkiet do białego rana!

Szczerze i gorąco polecamy wszystkim.

ps. Jeszcze raz wielkie dzięki i ukłony z naszej strony! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś odwiedzicie Mińsk, bo chyba kilka wizytówek na naszym weselu Wam ubyło;) Naprawdę cieszę się, że ściągnęliśmy Was aż z tego dalekiego Lublina!;)

Pozdrowienia dla całego zespołu. Trzymajcie się ciepło i obyście grali do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej;)

Agnieszka i Paweł

Nasze wesele dzięki Wam było cudowne! Jesteście przesympatyczni. Krótkie przerwy, super wokal, piękne brzmienie, repertuar dla wszystkich pokoleń! Polecamy Chillicopter!!!

Asia i Daniel

Serdeczne podziękowania dla zespołu Chillicopter za oprawę muzyczną naszego przyjęcia weselnego….muzyka na żywo, świetne klimaty, przesympatyczni ludzie!!!!
GORĄCO POLECAMY!!!!

Dorota i Artur

Wielkie, wielkie dzięki za super zabawę, wymarzone kawałki muzyczne i całą oprawę na naszym przyjęciu weselnym. Wszyscy goście, niezależnie od wieku, bawili się doskonale. Bardzo dziękujemy ipolecamy!!!

Magda i Paweł

Bardzo dziękujemy całemu zespołowi za oprawę muzyczną naszego wesela. Wszyscy goście byli bardzo zadowoleni, podobnie jak my. Szkoda tylko że wesele tak szybko się skończyło.
Możemy z czystym sumieniem polecić zespół Chillicopter wszystkim, którzy oczekują dobrej zabawy na imprezie przy muzyce granej w 100% na żywo!
Pozdrawiamy!

Nick and Monika

Thank you all so much for the AMAZING job you did at our wedding on the 28th May! Everyone had a fantastic time and has such wonderful things to say about the night.
Great job on the Nick Cave cover, it’s a special song that means a lot to us and you got it spot on.
We’ll recommend you to anyone looking to have a fun party!!!
Kochamy Was!! Jestescie najlepsi!!!!

Basia i Przemek

Bardzo dziękujemy całemu Zespołowi za świetną oprawę naszego wesela, które odbyło się 31 lipca 2010r.  Goście byli bardzo zadowoleni, wszystkim się podobało, a przede wszystkim bawili się świetnie. Muzyka rewelacyjna – nawet starsze osoby mówiły, że pięknie gracie. Dorota jest rewelacyjnym wodzirejem i rozkręci każdą imprezę robiąc to jednocześnie z odpowiednim wyczuciem sytuacji. Pozdrawiamy serdecznie i polecamy Zespół wszystkim, którzy chcą mieć udane wesele.

Ania i Marcin

Serdecznie dziękujemy za fantastyczną zabawę i klimat stworzony podczas naszego wesela 21.08.2010 w Parczewie. Jesteście NIESAMOWICI !!! Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszej kapeli – świetna muzyka + pełen profesjonalizm. Wszyscy nasi goście byli oczarowani czystym i mocnym wokalem Doroty oraz tym co wyczyniali chłopacy grając na swoich instrumentach. Można było poszaleć przy całej plejadzie przebojów polskich i zagranicznych. Szczególne dzięki za Dżem i świetne wykonanie. Dziękujemy Wam bardzo, bardzo mocno i życzymy dalszych sukcesów !!!  Mam nadzieję że dane nam będzie się jeszcze wiele razy spotkać.
Pozdrawiamy i polecamy Was wszystkim niezdecydowanym który chcą aby ich wesele było wyjątkowe

Marysia i Filip

Dziękuję zespołowi za przepiękną oprawę muzyczną mojego przyjęcia w dniu 3 lipca 2010 w Pałacu Łochów. Zebraliśmy tyle gratulacji i podziękowań od Gości, że nie mogłabym ich zostawić dla siebie. Zespół zadowolił wszystkich Gości – wielbicieli Ireny Santor, Krystyny Giżowskiej i ACDC, Metalliki oraz Dire Straits. Żałuję, że nie będę już robić wesela, bo na pewno zdecydowałabym się na ten sam zespół. Oczepiny – wg wielu najlepsze jakie widzieli. Klasa, entuzjazm i profesjonalizm.
Pozdrawiam

Aga i Michał

Chillicopter – zawodowo- profesionalnie – sympatycznie i przebojowo – jednym słowem zespół z klasą; zawodowi muzycy, specjalnie dla nas nauczyli się utworu na pierwszy taniec, który wybiega znacząco poza kanony weselne, gorąco polecamy wszystkim miłośnikom muzyki granej na żywo – stanowczo odradzamy fanom zespołów typu „wa keyboardy i muzyka z playbacku” pozdrowienia

Piotr A.

„Lepsze jest wrogiem dobrego” mawiał Voltaire a ten zespół jest najlepszym tego przykładem. Widziałem i słyszałem Was w akcji w czasach „starego walterbandu” i muszę przyznać, że jedyny Wasz feler został naprawiony gdy do życia powołany został Chillicopter. Pozdrawiam z muzycznym smaczkiem

Dorota

Pamiętacie pogodę 7.o7 tego roku i brak klimatyzacji w hotelu. To wy uratowaliście to wesele. Jesteście super.

Gosia i Piotr

Kochani! Dziękujemy Wam za niesamowitą atmosferę na naszym weselu! Wszyscy goście bawili się cudnie! Zarówno Ci młodzi jak i starsi. Jesteście naprawdę sympatycznym zespołem – niezwykle miło wspominamy spotkanie z Wami. Imprezę rozkręciliście bez najmniejszego problemu! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy ! A niezdecydowanym radzimy wybrać Chillicopter! Z nimi wesele będzie niezapomniane! pozdrawiamy !!!